Menu Close

MEIST

Ilusalong Glamuur on oaas Nõmme südames, kus Sind ootavad ees meelerahu, lõõgastus ja noorenemine- see on koht kuhu soovid alati tagasi tulla.
Meie eesmärgiks on pakkuda välimust hindavale inimesele kompleksset hooldusvõimalust ühest salongist. Meie avaras salongis ootab Teid proffessionaalne meeskond kes pakuvad Teile laialdasi ja professionaalset teenindust.
Edu garanteerib teenuste ja toodete pidev arendamine ning klientidele personaalne lähenemine.
Soovime Sulle kinkida tõeliselt meeldejäävaid elamusi unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega. Sina võid seda jagada ka oma sõpradele ja tuttavatele meie salongi kinkekaardi näol.
Maja ees, kõrval ja lähiümbruses on tasuta parkimine ning salongis ootab klienti alati maitsev kohv/latte/cappuccino/ekspresso/tee/vesi ja tasuta WiFi.
Ootame Sind külla!
AILE

AILE

JUUKSUR

Mina olen Aile. Armastan oma tööd kogu südamest. Töötanud juuksurina olen rohkem kui 27 aastat. Olen osalenud paljudel rahvusvahelistel võistlustel. Õppinud Tallinnas, Helsinkis, Milanos. Brändide Goldwell ja Framesi koolitajana on olnud palju tööalaseid väljakutseid maailmas. Alati on minu süda kuulunud Nõmmele. Loodan, et kliendid on rahul, et valisin Nõmmel asuva Ilusalongi Glamuur'i oma loomingu teostamiseks.

EVA

EVA

JUUKSUR/BARBER/STILIST

Mina olen Eva. Erialalt juuksur/barber/stilist. Hariduse omandasin Helsingis, Unika Hairstyle koolis. Aktiivselt olen erialast tööd teinud 2016. aastast. Soomes olles omandasin kogemust ka assisteerimas moešõudel ja suurüritustel. 2019. aastal õppisin Hollandis rahvusvaheliseks Keune värvikoolitajaks. Sellest ajast töötan ainult kvaliteetsete Keune toodetega. Väljakutseid ma ei karda ja olen alati avatud uute asjade katsetamiseks. Kuigi kogemust on mul juba omajagu, siis olen selle poolt, et alati saab veel paremaks areneda. Mulle meeldib end pidevalt uute tehnikate ja toodetega kursis hoida ning käia ajaga kaasas.

TARMO

TARMO

JUUKSUR

Olen Tarmo juuksurina töötanud üle 37 aasta arvan, et see ütleb nii mõndagi. Meeldivad väljakutsed selles töös.

HELEN

HELEN

JUUKSUR

Lõpetasin 2021 a. MTÜ SMKooli ilu- ja koolituskeskuse Juuksur-stilisti eriala. Asusin noorjuuksurina tööle oma kodukanti Nõmmele armsasse, kodusesse ja hubasesse salongi Glamuur. Mulle meeldib inimestele rõõmu pakkuda ja neid kauniks muuta. Juuksuritöö on olnud minu üks väikseid unistusi, mida olen salaja südames kandnud ning nüüd asunud seda teoks tegema. Ootan Teid rõõmuga oma tooli ja püüame koos Teiegi soovid teoks teha.

PIRET

PIRET

KOSMEETIK

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 1999 a..l omades Rahvusvahelist Cidesco diplomit.Seega olen teinud pikka aega ilualast tööd,mida armastan üle kõige.Püüan alati täiuslikkuse poole,et saavutada kliendi rahulolu.Annan endast alati parima.

EVELIN

EVELIN

KOSMEETIK

Olen kosmeetika maailmas töötanud üle 20a. On tõeline rõõm töötada alal, mida kogu südamest armastan. Selle aja jooksul olen täiendanud end pidevalt, et olla tõeline professionaal oma erialal. Viimased 6a olin Dr. Irena Erise tootesarja koolitaja, samuti olen kirjutanud mitmeid artikleid ja esinenud teles. Minu peamine eesmärk on osata klienti tööalaselt kuulata, mõista tema soove ning muresid ja neid jõudumööda lahendada. Kõige suurem ja meeldivam väljakutse minu jaoks on näohooldus. Nahk on üks suur müsteerium, mille mõistmine võib inimesele endale arusaamatuks jääda. Minu suur kirg on seda pundart koos kliendiga lahti harutada ja mõista, miks näonahk antud olukorras just nii käitub nagu see käitub ja mida nahk vajab. Vahel piisab lihtsalt lõõgastavast ja rahustavast hooldusest!