Menu Close

MEIST

Ilusalong Glamuur on oaas Nõmme südames, kus Sind ootavad ees meelerahu, lõõgastus ja noorenemine- see on koht kuhu soovid alati tagasi tulla.
Meie eesmärgiks on pakkuda välimust hindavale inimesele kompleksset hooldusvõimalust ühest salongist. Meie avaras salongis ootab Teid proffessionaalne meeskond kes pakuvad Teile laialdasi ja professionaalset teenindust.
Edu garanteerib teenuste ja toodete pidev arendamine ning klientidele personaalne lähenemine.
Soovime Sulle kinkida tõeliselt meeldejäävaid elamusi unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega. Sina võid seda jagada ka oma sõpradele ja tuttavatele meie salongi kinkekaardi näol.
Maja ees, kõrval ja lähiümbruses on tasuta parkimine ning salongis ootab klienti alati maitsev kohv/latte/cappuccino/ekspresso/tee/vesi ja tasuta WiFi.
Ootame Sind külla!
MARILIIS

MARILIIS

JUUKSUR

Mariliis lõpetas Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2014a. kevadel. Pärast kooli asus tööle ühte kesklinna mainekasse salongi kus sai kogemusi ja kätt harjutada kõrgelt hinnatud professionaalide kõrval, kes on partnerid tänaseni paljudele telesaadetele, ajakirjadele ning moeloojatele nende kollektsioonide esitlemisel. Hiljem sai asukoha poolest valituks Nõmme, kuhu ka edaspidi truuks plaanib jääda. Enda tugevaimaks küljeks peab blonde toone, sujuvaid üleminekuid - airtouch, balayage, salgutamine on kindlalt teemas!

HELEN

HELEN

JUUKSUR

Mina olen Helen. Üle 15 aasta olen töötanud juuksurina ja enamus sellest ajast just armsas Nõmme piirkonnas. Pikka aega on minu heaks koostööpartneriks olnud Itaalia firma Davines, pakkudes professionaalseid värve ja hooldusvahendeid unustamata loodussäästlikkust. Meie salongis on võimalik saada lisa informatsiooni ja soetada endale ka nende imelisi tooteid!

TARMO

TARMO

JUUKSUR

Olen Tarmo juuksurina töötanud üle 37 aasta arvan, et see ütleb nii mõndagi. Meeldivad väljakutsed selles töös.

AILE

AILE

JUUKSUR

Mina olen Aile. Armastan oma tööd kogu südamest. Töötanud juuksurina olen rohkem kui 27 aastat. Olen osalenud paljudel rahvusvahelistel võistlustel. Õppinud Tallinnas, Helsinkis, Milanos. Brändide Goldwell ja Framesi koolitajana on olnud palju tööalaseid väljakutseid maailmas. Alati on minu süda kuulunud Nõmmele. Loodan, et kliendid on rahul, et valisin Nõmmel asuva Ilusalongi Glamuur'i oma loomingu teostamiseks.

HELEN

HELEN

JUUKSUR

Lõpetasin 2021 a. MTÜ SMKooli ilu- ja koolituskeskuse Juuksur-stilisti eriala. Asusin noorjuuksurina tööle oma kodukanti Nõmmele armsasse, kodusesse ja hubasesse salongi Glamuur. Mulle meeldib inimestele rõõmu pakkuda ja neid kauniks muuta. Juuksuritöö on olnud minu üks väikseid unistusi, mida olen salaja südames kandnud ning nüüd asunud seda teoks tegema. Ootan Teid rõõmuga oma tooli ja püüame koos Teiegi soovid teoks teha.

PIRET

PIRET

KOSMEETIK

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 1999 a..l omades Rahvusvahelist Cidesco diplomit.Seega olen teinud pikka aega ilualast tööd,mida armastan üle kõige.Püüan alati täiuslikkuse poole,et saavutada kliendi rahulolu.Annan endast alati parima.

EVELIN

EVELIN

KOSMEETIK

Olen kosmeetika maailmas töötanud üle 20a. On tõeline rõõm töötada alal, mida kogu südamest armastan. Selle aja jooksul olen täiendanud end pidevalt, et olla tõeline professionaal oma erialal. Viimased 6a olin Dr. Irena Erise tootesarja koolitaja, samuti olen kirjutanud mitmeid artikleid ja esinenud teles. Minu peamine eesmärk on osata klienti tööalaselt kuulata, mõista tema soove ning muresid ja neid jõudumööda lahendada. Kõige suurem ja meeldivam väljakutse minu jaoks on näohooldus. Nahk on üks suur müsteerium, mille mõistmine võib inimesele endale arusaamatuks jääda. Minu suur kirg on seda pundart koos kliendiga lahti harutada ja mõista, miks näonahk antud olukorras just nii käitub nagu see käitub ja mida nahk vajab. Vahel piisab lihtsalt lõõgastavast ja rahustavast hooldusest!

MARIA

MARIA

MASSÖÖR

Maria - massažiterapeut ja tervendaja. Kasutan oma töös mitmeid hiina massaažide tõhusaid võtteid leevendamaks füüsilise keha pingeid. Akupunktuur aitab suurepäraselt nii lihaspingete kui ka organismi haiguslike nähtuste eemaldamiseks. Teine osa minu tööst on energeetiline. Bioenergeetiline massaaž ning biosensoorne tervendamine mõjuvad väga efektiivselt inimese igale struktuurile - füüsiline, psüühiline, energeetiline, emotsionaalne ja mentaalne. Tulemuseks on see, et kaovad haigused, pinged, stress ning tekib rahulolu endast ja oma elust, suhted ja elulised kriisid paranevad.paranevad.suhted ja elulised kriisid paranevad.