Menu Close

MEIST

Ilusalong Glamuur on oaas Nõmme südames, kus Sind ootavad ees meelerahu, lõõgastus ja noorenemine- see on koht kuhu soovid alati tagasi tulla.
Meie eesmärgiks on pakkuda välimust hindavale inimesele kompleksset hooldusvõimalust ühest salongist. Meie avaras salongis ootab Teid proffessionaalne meeskond kes pakuvad Teile laialdasi ja professionaalset teenindust.
Edu garanteerib teenuste ja toodete pidev arendamine ning klientidele personaalne lähenemine.
Soovime Sulle kinkida tõeliselt meeldejäävaid elamusi unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega. Sina võid seda jagada ka oma sõpradele ja tuttavatele meie salongi kinkekaardi näol.
Maja ees, kõrval ja lähiümbruses on tasuta parkimine ning salongis ootab klienti alati maitsev kohv/latte/cappuccino/ekspresso/tee/vesi ja tasuta WiFi.
Ootame Sind külla!
AILE

AILE

JUUKSUR

Mina olen Aile. Armastan oma tööd kogu südamest. Töötanud juuksurina olen rohkem kui 27 aastat. Olen osalenud paljudel rahvusvahelistel võistlustel. Õppinud Tallinnas, Helsinkis, Milanos. Brändide Goldwell ja Framesi koolitajana on olnud palju tööalaseid väljakutseid maailmas. Alati on minu süda kuulunud Nõmmele. Loodan, et kliendid on rahul, et valisin Nõmmel asuva Ilusalongi Glamuur'i oma loomingu teostamiseks.

ELISABETH

ELISABETH

JUUKSUR

Mina olen juuksur Elisabeth. Armastan oma tööd ja olen alati valmis leidma positiivse lahenduse Teie juustele.

TARMO

TARMO

JUUKSUR

Olen Tarmo juuksurina töötanud üle 37 aasta arvan, et see ütleb nii mõndagi. Meeldivad väljakutsed selles töös.

MARILIIS

MARILIIS

JUUKSUR

Mariliis lõpetas Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 2014a. kevadel. Pärast kooli asus tööle ühte kesklinna mainekasse salongi kus sai kogemusi ja kätt harjutada kõrgelt hinnatud professionaalide kõrval, kes on partnerid tänaseni paljudele telesaadetele, ajakirjadele ning moeloojatele nende kollektsioonide esitlemisel. Hiljem sai asukoha poolest valituks Nõmme, kuhu ka edaspidi truuks plaanib jääda. Enda tugevaimaks küljeks peab blonde toone, sujuvaid üleminekuid - airtouch, balayage, salgutamine on kindlalt teemas!

HELEN

HELEN

JUUKSUR

Mina olen Helen. Üle 15 aasta olen töötanud juuksurina ja enamus sellest ajast just armsas Nõmme piirkonnas. Pikka aega on minu heaks koostööpartneriks olnud Itaalia firma Davines, pakkudes professionaalseid värve ja hooldusvahendeid unustamata loodussäästlikkust. Meie salongis on võimalik saada lisa informatsiooni ja soetada endale ka nende imelisi tooteid!

PIRET

PIRET

KOSMEETIK

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli 1999 a..l omades Rahvusvahelist Cidesco diplomit.Seega olen teinud pikka aega ilualast tööd,mida armastan üle kõige.Püüan alati täiuslikkuse poole,et saavutada kliendi rahulolu.Annan endast alati parima.

HELI

HELI

MEIGIKUNSTNIK

Pikaajalise töö kogemusega - 20a. Selle aja jooksul teinud erinevaid projekte televisioonis ja moedemontstratsioone. Olen pikalt õpetanud meikki algajatele.

MARE

MARE

MASSÖÖR

Oma esimesed massaažialased teadmised omandasin Avicenna massaažikoolis aastatel 2007-2009. Olen end pidevalt aastate jooksul täiendanud erinevate massaažikoolitustega. Mulle meeldib mu töö, kuna saan tõsta kliendi heaolu tunnet. Teen oma tööd alati pühendumisega ja kasutan individuaalset lähenemist, arvestades kliendi soovide ja vajadustega. Klientide rahulolu ja tänulikkus annavad mulle palju positiivset energiat. Olen sõbralik ja abivalmis.

MARIA

MARIA

MASSÖÖR

Maria - massažiterapeut ja tervendaja. Kasutan oma töös mitmeid hiina massaažide tõhusaid võtteid leevendamaks füüsilise keha pingeid. Akupunktuur aitab suurepäraselt nii lihaspingete kui ka organismi haiguslike nähtuste eemaldamiseks. Teine osa minu tööst on energeetiline. Bioenergeetiline massaaž ning biosensoorne tervendamine mõjuvad väga efektiivselt inimese igale struktuurile - füüsiline, psüühiline, energeetiline, emotsionaalne ja mentaalne. Tulemuseks on see, et kaovad haigused, pinged, stress ning tekib rahulolu endast ja oma elust, suhted ja elulised kriisid paranevad.paranevad.suhted ja elulised kriisid paranevad.

ARVI

ARVI

MASSÖÖR

Teostan Lomi-Lomi massaaži. Varsti kirjutan endast rohkem.