Menu Close

MEIST

Ilusalong Glamuur on oaas Nõmme südames, kus Sind ootavad ees meelerahu, lõõgastus ja noorenemine- see on koht kuhu soovid alati tagasi tulla.
Meie eesmärgiks on pakkuda välimust hindavale inimesele kompleksset hooldusvõimalust ühest salongist. Meie avaras salongis ootab Teid proffessionaalne meeskond kes pakuvad Teile laialdasi ja professionaalset teenindust.
Edu garanteerib teenuste ja toodete pidev arendamine ning klientidele personaalne lähenemine.
Soovime Sulle kinkida tõeliselt meeldejäävaid elamusi unikaalsete hoolduste ja kvaliteetsete toodetega. Sina võid seda jagada ka oma sõpradele ja tuttavatele meie salongi kinkekaardi näol.
Maja ees, kõrval ja lähiümbruses on tasuta parkimine ning salongis ootab klienti alati maitsev kohv/latte/cappuccino/ekspresso/tee/vesi ja tasuta WiFi.
Ootame Sind külla!
AILE

AILE

JUUKSUR

Mina olen Aile. Armastan oma tööd kogu südamest. Töötanud juuksurina olen rohkem kui 27 aastat. Olen osalenud paljudel rahvusvahelistel võistlustel. Õppinud Tallinnas, Helsinkis, Milanos. Brändide Goldwell ja Framesi koolitajana on olnud palju tööalaseid väljakutseid maailmas. Alati on minu süda kuulunud Nõmmele. Loodan, et kliendid on rahul, et valisin Nõmmel asuva Ilusalongi Glamuur'i oma loomingu teostamiseks.

EVELIN

EVELIN

KOSMEETIK

Olen kosmeetika maailmas töötanud üle 20a. On tõeline rõõm töötada alal, mida kogu südamest armastan. Selle aja jooksul olen täiendanud end pidevalt, et olla tõeline professionaal oma erialal. Viimased 6a olin Dr. Irena Erise tootesarja koolitaja, samuti olen kirjutanud mitmeid artikleid ja esinenud teles. Minu peamine eesmärk on osata klienti tööalaselt kuulata, mõista tema soove ning muresid ja neid jõudumööda lahendada. Kõige suurem ja meeldivam väljakutse minu jaoks on näohooldus. Nahk on üks suur müsteerium, mille mõistmine võib inimesele endale arusaamatuks jääda. Minu suur kirg on seda pundart koos kliendiga lahti harutada ja mõista, miks näonahk antud olukorras just nii käitub nagu see käitub ja mida nahk vajab. Vahel piisab lihtsalt lõõgastavast ja rahustavast hooldusest!

EVA

EVA

JUUKSUR/BARBER/STILIST

Mina olen Eva. Erialalt juuksur/barber/stilist. Hariduse omandasin Helsingis, Unika Hairstyle koolis. Aktiivselt olen erialast tööd teinud 2016. aastast. Soomes olles omandasin kogemust ka assisteerimas moešõudel ja suurüritustel. 2019. aastal õppisin Hollandis rahvusvaheliseks Keune värvikoolitajaks. Sellest ajast töötan ainult kvaliteetsete Keune toodetega. Väljakutseid ma ei karda ja olen alati avatud uute asjade katsetamiseks. Kuigi kogemust on mul juba omajagu, siis olen selle poolt, et alati saab veel paremaks areneda. Mulle meeldib end pidevalt uute tehnikate ja toodetega kursis hoida ning käia ajaga kaasas.

VALEERIA

VALEERIA

KÜÜNETEHNIK

Мinu nimi on Valeeria. Olen pärit Ukrainast. Kogemust küünetehnikuna on mul rohkem kui aasta. Ma teen oma tööd armastuse ja suure hoolega. Kui Sa hindad puhast tööd ja ilusaid disaine, siis ootan Sind enda juurde maniküüri Ilusalongis Glamuur.

TARMO

TARMO

JUUKSUR

Olen Tarmo juuksurina töötanud üle 37 aasta arvan, et see ütleb nii mõndagi. Meeldivad väljakutsed selles töös.