Menu Close

KEHAHOOLDUSED, MASSAAZ

KEHAHOOLDUSED

Hinnad alates 70 €

Reied/kõht/tuharad/käed

MICRONEEDLING e. KOLLAGEENITERAAPIA

Microneedling e. Kollageeniteraapia on uusim ja kaaseagseim mikro-nõelravi vahend kosmeetikatööstuses. Microneedling pen erineb dermarollerist, kuna pisikesed nõelatorked jätavad üksnes väikse jälje ja nahk ei saa armilisi kahjustusi. Tulemuseks pinguldatud, trimmis, värskem ja ühtlasem jume. Protseduuri teostatakse mugava ja käepärase aparaadiga, mille otsikuks on pisikesed nõelad, millega tekitatakse nahale mikro-avad. Pisikeste nahaavade paljusus soodustab kasvufaktori vabanemist, mistõttu aktiveerub kollageen-elastiini tootmine ja moodustumine, soodustab ka hüaluroonhappe tootmise kasvu ning aitab toimeainetel paremini imenduda.

Protseduuri käigus kasutatakse steriilset hüaluroonhapet, mis pinguldab ja tõstab nahka, vähendab pindmisi kortse, muudab poorid väiksemaks ning vähendab pigmendilaike ja arme. Nahk näeb märgatavalt noorem ja säravam välja juba paari päeva mõõdudes ning aja möödudes tulemus paraneb veelgi. Parima tulemuse saavutamiseks on soovitav läbida dermapeni kuur, mille kordused määratakse vastavalt naha seisundile. Taastumise aeg on 2-3 päeva.

Dermapen on ideaalne lahendus probleemidele nagu:

– Vananenud ja elujõuetu nahk

– Kortsud

– Armid (sh aknearmid, venitusarmid, rõugearmid, traumaarmid, põletusarmid)

– Kuperoosa

– Pigmentatsioon

Mida peab teadma?

Enne ja pärast protseduuri ei tohi 2 nädalat päevitada, käia solaariumis ega kasutada isepruunistuvaid tooteid.

Peale protseduuri:

– Ei ole soovitatav kasutada meigitooteid 12 tundi

– Vältida alkoholi tarvitamist 24 tunni jooksul

– Vältida sauna ja basseini 1 nädala jooksul

– Vältida tugetoimelisi näoprotseduure kahe nädala jooksul

VASTUNÄIDUSTUSED

•rasedus ja rinnaga toitmine

•aktiivne herpes, tüükad

•aktiivne akne, naha infektsioon/põletik või mädavilliline lööve

•hormonaalteraapia

•Isotretinoiin (Roaccutane), aselaiinhape, glükoolhape, Retin – A, benzoüülperoksiid ja muud akne ravikuurid

•nahavähk

•keemia- või kiiritusravi

•antibiootikumide tarbimine

•rosaatsea II-IV aste

•ekseemid, dermatiit, aktiivne psoriaas või aktiiniline keratoos

•diabeet

•hiljutine kirurgiline oparatsioon (pea nõu!)

•hemofiilia

•allergiad

Käsivarred20 min35€
Kõht30 min42€
Tuharad30 min42€
Reied30 min42€

RF-liftingu toime seisneb selles, et keskmisi ja alumisi nahakihte mõjutatakse raadiolainetega, mis aitab nahka pinguldada ja noorendada. Raadiolainete poolt käivitatud mehhanism viib aktiivse kollageeni ja elastiini tootmiseni, mis aitab vähendada nahaalust rasvakihti ning taastab naha elastsuse. Lisaks RF-lifting parandab verevarustust, mis aitab organismist välja viia toksiine ja jääkained. RF-lifting on üks ohutumaid, tõhusaimaid ja kiiremaid võimalusi naha noorendamiseks,

RF lifting käivitab naha loomuliku noorenemise protsessi. RF liftingu protseduuri tulemusel toimub:

☆keha naha pinguldumine ja tugevnemine;

☆rasvakihi oluline vähenemine puusadel, taljel, reitel, tuharatel, õlgadel ja kätel;

☆kehakontuuri paranemine;

☆tselluliidi vähenemine;

☆naha tekstuuri parenemine;

☆kortsude silenemine kaela ja dekolteepiirkonnas;

☆venitusarmide oluline vähenemine;

☆vereringluse parenemine, mistõttu väheneb raskus veenides.Keha muutused on nähtavad kohe peale esimest protseduuri, mis paneb keha teie heaks tööle. Pole tarvis kirurgiat ega ravimeid, piisab vaid RF liftingu kuuri läbimisest ja saab pikka aega nautida ilu ja nooruslikku väljanägemist.

Vastunäidustused;

•südamestimulaator

•diabeet süstidega

•onkoloogiline ravi

•herpes ja naha vigastused näol

•kilpnäärme hormoonravi

•epilepsia

•nakkushaigused

•ravi antibiootikumidega

•rasedus ning imetamine 10 esimest kuud

Käsivarred20 min32€
Kõht30 min39€
Tuharad30 min39€
Reied30 min39€

Liigsetest rasvaladestustest ja tselluliidist on raske vabaneda ka korraliku toitumise ja aktiivse eluviisiga. Siinkohal võib tõhusat abi saada mesoteraapia protseduuridest.

Protseduuri käigus viiakse keha rasvakihti aktiivsed ained, mis lõhuvad rasvarakke. Erinevalt rasvaimust ei kaasne mesoteraapiaga riske ning patsient võib kiiresti taas igapäevaste toimetuste juurde naasta.

Mesoteraapiat rasvaladestuste vähendamiseks soovitame läbi viia kuurina, mis koosneb 4-6 korrast. Protseduuri käigus lõhutud rasv tagasi ei tule, siiski soovitame parimate tulemuste saavutamiseks jätkata tervislikku toitumist ja mõõdukat aktiivsust.

Mesoteraapia protseduurid rasva lagundamiseks sobivad hästi näiteks selliste probleemide kõrvaldamiseks, nagu:

°Topeltlõug

°Tselluliit

°Rasvaladestused kõhul, reitel, keha külgedel, tuharatel ja käsivartel

°Ülekaal

Samuti saab mesoteraapiast abi selliste probleemide puhul, nagu:

•Venitusarmid

•Liigesvalud

•Aeglustunud vereringe

•Tursed

•Traumade tagajärjel tekkinud armid

Käsivarred35 min45€
Kõht60 min68€
Tuharad60 min68€
Reied60 min68€
Transion45 min25€

MASSAAZ

Pea- ja turjamassaaž 30 min20€
Turja- ja kätemassaaž (toimub selili, kasutatakse õli)30 min20€
Pea-ja näomassaz30min20€
Pea- ja näomassaz45min25€

Pea- ja turjamassaaž on pea, kaela ja turja põhjalik massaaž mille eesmärk on lõõgastada lihaspingeid, parandada vereringet ja lümfiringet.
Massaaž aitab vähendada pingetest tingitud peavalu, samuti stressi ja migreeni vaevusi. Lisaks on näomassaaz ka noorendava silendava toimega. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

*Massaaž näole tehakse õliga, palun enne eemaldada kogu meik.

*Turja ja käte massaaž toimub selili olles, kasutatakse õli.

Klassikaline massaaz 45min25€
Klassikaline massaaz60min35€
Klasikaline massaaz90min50€
Klassikaline massaaz120min55€

Klassikaline seljamassaaz

30 min20€

Klassikaline massaaž on kõige levinum massaažiliik. Mõnus õlimassaaž vähendab pingeid ja tekitab heaolu tunde. Massaaž lõõgastab lihaseid, tõstab neis toonust, stimuleerib vereringet ja ainevahetust. Massaaž tasakaalustab närvisüsteemi, pärast puhkust tunnete end rahuliku ja õnnelikuna.

Vastunäidustused:

 • Südame puudulikkus
 • Palavik
 • Äge neerupuudulikkus
 • Ägedad põletikulised haigused
 • Naha- ja suguhaigused
 • Kasvaja või kasvaja kahtlus
Lastemassaaž (kuni 12a k.a.)30min17€
Lastemassaaž (kuni 12a. k.a.) 45 min45min20€

Massaaž on vajalik ja kasulik kõikidele lastele. Massaaž aitab lõõgastuda ja taastada jõuvarusid. Lapsed kannatavad stressi all sama palju nagu täiskasvanud, mõnikord veel rohkemgi.Massaaži tulemiseks ei pea olema alati terviseprobleem, see annab lapsele mõnusa enesetunde, et igapäevase tegevusega ja stressiga paremini toime tulla. Massaaž muudab lapsed haigustele vähem vastuvõtlikuks, vabastab pingetest, stressist, nende õpivõime paraneb.

Massaaž mõjub soodsalt lihaskonnale, stimuleerib vereringet, südame tegvust, hingamist ja avaldab mõju ainevahetusele.

Kui laps teeb sporti, on vajalik massaaž treeningutest taastumiseks.

Massaaži ei ole soovitav teha tühja kõhuga ega kohe pärast söömist, samuti vahetult enne ega pärast uinakut.

Kindlasti tuleb arvestada sellega, kas laps tahab massaaži tulla või on see talle vastumeelne.

Kombineeritud klassikalisega massaaziga60 min40€
Kuputeraapia ehk Tselluliidi massaz60 min40€
Kuputeraapia ehk Tselluliidi massaz90 min50€

Kupumassaaž

Kupumassaaž tuleb Hiinast ja Koreast. Kupumassaaži eripäraks on kuppude abil tekitatud vaakum, mis saavutatakse kuppe kehapinnale asetades ja kupuga massaaži tehes. Kupp imab endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii horisontaal- kui vertikaalsuunas. Võimaldab intensiivsemalt töödelda lihaseid ja nahka, parandada lümfi- ja vereringet, pannes tööle kasutamata veresooni ja kapillaare. Organism tõlgendab seda võõra mõjuna, kohe rakendatakse töösse immuunsüsteem mõjutatavas kehapiirkonnas. Kiireneb jääkainete väljutamine, vererõhk tõuseb selles piirkonnas. Massaaž treenib veresooni. Paraneb stressitaluvus, uni, vähenevad kehalised pinged, haigustele vastupanu suureneb. Kupumassaaži kasutatakse väga edukalt tselluliidi vähendamiseks. Massaaži saab ühendada klassikalise massaaziga.

Vastunäidustused:

 • Nahahaigused
 • Liigeseproteesid (sellel liigesepiirkonnal)
 • Neeruhaigused
 • Südamepuudulikkus
 • Ägedad põletikulised haigused
Antitselluliidimassaaž
 
Uus massaažitehnika on kombinatsioon hispaania koolkonna autoriteedi Enrique Castells´i ja vene arstide väljatöötatud võtetest. Masseeritakse valuvabalt, sellega erineb klassikalisest tselluliidi massaažist. Hispaania koolkonna üheks põhimõtteks on, et ravi ei või olla valus. See tehnika lõhub rasvade, lipiidide ja soolade massi, mitte kudet ennast.(klassikaliselt muljutakse kudet, võib tekkida isegi hematoom, mis hakkab kapselduma, takistades aktiivset lümfiringet, mis on aga ülioluline tselluliidi vähendamiseks). Tselluliidivastase massaaži eesmärgiks on parandada lipodistroofilisi muutusi nahas ja nahaaluskoes, samuti mõjutada nimetatud muutuste peamisi avaldumisvorme.(elastsuskadu ja rakukudede muutumine) Arvestades tselluliidi olemust on programmi valitud erinevaid massaažitehnikaid. Massaaži alustades stimuleeritakse nahka ja pindmist kapillaaride võrgustikku jõudes järk- järgult tselluliidi nahaaluse rasvkoeni, kaasates sügava kapillaaride võrgustiku. Sellega suunatakse rikutud lipiidid liikuma, kiirendatakse lümfiringet. Saavutatakse ainevahetuse aktiviseerimisprotsess lipolüüsis (rasvarakkude lõhestumine) ja kudede drenaaž, suurendades olemasolevate lihaste võimekust ja kohandades mikrotsirkulatsiooni kanaleid. Massaažiga koos kasutan tselluliidivastast kreemi, mis aitab tulemust veelgi parandada. Soovitatav kuur on 10- 14 korda.
Lümfimassaz60min35€
Lümfimassaz90min45€
Lümfimassaz120min55€

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž on nii ravi kui ka kosmeetiline massaaž. Kui teha massaazi kuurina, nahk muutub pringiks ja valgeks(ilusaks). Massaaž on aeglane, pinnapealne ja hästi õrn, suunatud keha piirkondadele kus paiknevad lümfisõlmede grupid. Lümfimassaaži eesmärgiks on kiirendada lümfiringet ja koos sellega aidata kaasa jääkainete eemaldamisele organismist. Lümfimassaaž on sobilik neile, kellel on lümfiringe häired (tursed), samuti klassikalise massaaži vastunäidustuse korral. Soovitav enne ja pärast operatsiooni ning peale hambaravi ja traumasid. Lümfimassaaž on parim massaažiliik tselluliidiravis, kuna see aitab stimuleerida lümfivoolu ja vähendada rasvkoes asuvat vedelikku.(Soovitav teha kuurina 7-10 korda.)

Vastunäidustused:

 • Ägedad põletikud
 • Palavik
 • Diabeet
 • Südamepuudulikkus
 • Väga madal vererõhk
 • Veenitromboosid
 • Bronhiaalastma
 • Kasvajad
Kõhumassaaz25min19€

Kõhumassaaž

Idamaade rahvad arvasid, et kõhumassaaž on tähtsamgi seljamassaažist, kuna kõhust läheb läbi hästi palju meridiaane, rohkem, kui seljast. Siin asub elu. Siberi vanausulised ravivad ennast ise ja igat ravi alustavad nad alati kõhumassaažiga. Kõhumassaažil on ainevahetust kiirendav, jääkaineid väljutav, nahaaluste kudede verevarustust parandav toime. Kõhumassaaž on nii ravi- kui iluprotseduur. Massaaž aitab kaotada patoloogilisi ladestusi, parandab kudede toidet, leevendab närvilisusest tingitud kõhuvalu. veresoonkonda ja närvisüsteemi. Kõhumassaaž võib aidata ka kõhukinnisuse korral. See massaž sobib ka neile inimestele, kes soovivad kõhupiirkonda saledamaks saada ja parandada naha toonust. Massaaž toimib passiivse võimlemisena. Püsiva tulemuse nimel on soovitav seda teha kuurina. Massaaži võib tulla 1 – 1.5 tundi peale sööki. Peale massaaži tuleks juua tavalisest rohkem puhast vett või taimeteed.

Vastunäidustused:

 • Südame puudulikkus
 • Palavik
 • Äge neerupuudulikkus
 • Ägedad põletikulised haigused
 • Naha- ja suguhaigused
 • Kasvaja või kasvaja kahtlus
Šokolaadiõlimassaaž90min50€

Šokolaadiõlimassaaž

Šokolaadiõlimassaaž sobib igaühele, kes soovib saada ebatavaliselt nauditavat, antistress, meeliülendavat massaaži. See on sensuaalne massaaž nii kehale kui vaimule. Šokolaadil ja šokolaadi aroomil on tugev rahustav mõju. Šokolaad peletab stressi ja tekitab “õnnehormoone” ning šokolaadiõlil on samas ka niisutav toime, see parandab ainevahetust, taastab ja toidab nahka. Frantsila šokolaadi massaažiõli on ehtsa mahekakaoga ja mahevaniljega maitsestatud šokolaadi massaažiõli kogu keha hellitavaks hoolduseks. Soodustab endorfiinide tootmist. Sisaldab kaneeli ja kardemoni. Pärast protseduuri on nahk sametiselt pehme. See massaaž sobib, kui on stress, halb meeleolu, kuiv nahk, toonuse ja toitainete puudus nahas.

Vastunäidustused:

 • Allergia
 • Haavad
 • Põletused
 • Veenilaiendid
 • Rasked kopsu- ja südamehaigused
 • Halvaloomulised kasvajad
 • Ei soovitata raseduse ajal
Aroomimassaaž60min40€
Aroomimassaaž90min50€

Aroomiõlimassaaž

Looduslik ravimenetlus, milles kasutatakse 100% naturaalseid eeterlikke õlisid. Aroomimassaaž mõjub kehale ja vaimule tasakaalustavalt. Massaaži liigutused on aeglased, ent jõulised. Vastavalt inimese seisundile need kas lõdvestavad või ergutavad. Eeterlike õlide oskusliku valikuga saab leevendada stressi ja unehäireid, vähendada lihaspingeid ja –valusid ning vererõhu kõikumist.

Vastunäidustused:

 • Raseduse esimesed 5 kuud, alates 6 kuust teatud eeterlike õlidega
 • Operatsioonijärgselt kuni 6 nädalat
 • Kilpnäärme üle- või alatalituse või mürgise kilpnäärme korral
 • Põletikud
 • Palavik
 • Nakkuslike nahahaiguste
 • Paistetused
 • Luumurrud
 • Tõsiste südamehaiguste korral
 
Ravimassaz luustiku ja rühi korrigeerimiseks60min40€

Spetsiaalne teraapia lülisamba ja puusapiirkonna korrigeerimiseks. Kiired tulemused skolioosi, küfoosi, lordoosi ning ebakorrapärase vaagnaasendi taastamisel.

Idamaine massaaž60min35€
Idamaine massaaž90min50€

Õliga massaaž pingete leevendamiseks vastavalt sinu valitud piirkonnale. Lõdvestav, lõõgastav, lihaspingeid vabastav massaaž.  Erinevad akupunktuuri võtted aitavad pinges kohtadel kiiremini terveneda.

Bioenergeetiline massaaž60min45€
Bioenergeetiline massaaž90min60€
Bioenergeetiline massaaž120min75€

See on sinu energeetika aktiveerimine ja tervendamine nii, et mõju avaldub suure lõdvestumise, naudingu- ja rõõmutunde kogemise, värskuse ja jõudu täis tundena, füüsilise keha pingete ja haiguste leevenemise ja kadumisena, eluliste keerukuste lahenemine. 

Tui Na massaaž60min35€
Tui Na massaaž90min50€

Läbi puuvillaste riiete tehtav akupunktuurmassaaž. Tulemusena lõõgastuvad lihased, kaovad valud ja pinged. Siin on vajalik, et sul on seljas T-särk ja kui soovid ka jalgadele, siis pehmed retuusid või õhemad dressipüksid. 

Rahustavad Lained60min35€
Rahustavad Lained90min50€

Kogu keha massaaž rahustavate aeglaste liigutustega. Õliga. 

Naiselikkuse maagia 35€

Efektiivne näohooldus, mis põhineb hiina akupunktuuri võtetel. Noorendab, trimmib, silub kortsud, eemaldab tursed, aktiveerib kollageeni tootluse, nahk on säravam, pringim ja tervem. Efekt kohene! 

Rasedate massaaž60min35€
esileht2

BRONEERI AEG